Banner
Home

O společnosti

 

Firma Steinbauer Lechner s.r.o. působí na obalovém trhu od roku 1992 jako jedna z předních společností ve vývoji a produkci obalů, inovativních obalových řešení a v exportním balení.
Náš pracovní tým je tvořen odborně školenými konstruktéry, prodejci, balícími a výrobními techniky, jejichž práce je permanentně propojována s důrazem na tok informací a aktuální stupeň vývoje v každé oblasti. Tím jsme schopni reagovat na neustále se zrychlující vývoj potřeb našich stávajících, ale i budoucích zákazníků s cílem vždy nabídnout odpovídající řešení.
Disponujeme vlastním vývojovým oddělením, vlastní výrobní základnou s nejnovějšími technologiemi a logistickým skladem s částečně vlastním nákladním vozovým parkem. Tím je zajištěná absolutní flexibilita, spolehlivost a kvalita dodávek, s cílem kontinuálního snižování nákladů.
Naší filozofií není to, co jsme pro naše zákazníky a partnery a společně s nimi dokázali za posledních 20 let, ale co pro ně a společně s nimi dokážeme v následujících 20 letech a dále. Jsme připravení reagovat na dynamický rozvoj každého průmyslového odvětví, ve kterém působíme.

 

Náš tým tvoří 90 spolupracovníků.

 

Naše odvětví jsou:
   Elektrotechnický průmysl
   Strojírenský průmysl
   Letecký průmysl
   Energetika
   Telekomunikace
   Vojenský průmysl
   Galerie a muzea
   Zdravotnictví
   Potravinářský průmysl
   Automobilový průmysl

 

Naše produkty jsou:
   Vývoj a optimalizace obalů
   Exportní balení
   Kompletní obalová řešení
   Obaly
   Obalové materiály
   Průmyslová řešení

 

Společnost Steinbauer Lechner s.r.o. má zavedený a používá systém managementu kvality dle:
CSN EN ISO 9001:2009
CSN EN ISO 14001:2005
CSN OHSAS 18001:2008